Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1513  
Παλιά 23-10-13, 14:38
zamia Ο χρήστης zamia δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-03-14 13:15
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από stathakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου zamia!
Ναι, εννοείται ότι πρέπει να έχεις επαφή με τον γιατρό σου είτε είσαι σε έξαρση είτε σε ύφεση, όπως είπε και ο προηγούμενος αυτή τη νόσο δεν είναι να την αφήνεις έτσι στην τύχη της....μόνο χειρότερα μπορείς να γίνεις.
Η πρόληψη είναι υγεία. Πρέπει να πάει στον γιατρό, δεν έχει "δεν θέλω" ή "βαριέμαι", είναι αυτοάνοσο νόσημα, δεν παίζεις με αυτά.
Σε ευχαριστώ πολύ stathakis..

Σήμερα που μιλάμε είναι μια χαρούλα..Όμως στο γιατρό δεν μπορώ να τον πείσω να πάει..απορώ πως είναι ετσι καποιοι ανθρωποι..και φυσικα ο δικός μου ανθρωπος..Εγω είμαι το ακρος αντιθετο..Τρεχω στο γιατρό..
Τι να πω?Ελπίζω να τον βοηθησει ο θεός...(οι εξετασεις αιματολογικες που εκανε εδειξαν ότι είναι μια χαρα...(Μεχρι εκεί μπορεσα να τον πείσω..να κανει εξετασεις..)Απλά δεν μπορεί να δεχτεί ότι θα πρεπει να περνει χαπια μια''ζωή''..Δεν μπορεί να νιωθει ''αρρωστος..''Και για όλα αυτά???Φταίει ένας γιατρός που του είπε πως δεν χρειαζεται να κανει θεραπεια..γιατί πολύ απλα είναι αυτοανοσο..Τρελένεσαι?ή δεν τρελένεσαι τωρα??Ελπίζω να μην πάθει κατι κακό..
Απάντηση με παράθεση