Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 02-02-20, 12:40
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Είναι πολύ ενδιαφέρουσα η εμπειρία που καταθέτεις. Ίσως να υπάρχουν κάποια πράγματα που να μην έχουμε κατανοήσει ακόμα σαν ανθρωπότητα στο πώς συνδέεται ο χώρος και ο χρόνος με την αντίληψή μας.
Υπάρχουν ενδείξεις σαν τα γεγνότα που αναφέρεις ότι κάτι υπάρχει σε αυτό το κομμάτι που ορθολογικά δεν έχουμε εξήγηση.
Μια ερώτηση μόνο. Εσένα όλο αυτό που είχες δει σε προβλημάτισε πριν συμβούν τα γεγονότα που συνέβησαν ή ασχολήθηκες μόλις έγιναν τα γεγoνότα;

Αρχική Δημοσίευση από Μαρ Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα γράφτηκα στο σαιτ γτ ήθελα να ρωτήσω κ για μένα 2.. 3 όνειρα που έχουν βγει αλλά το τελευταίο οπως ακριβώς το είδα την επόμενη μέρα.... Θα σας πω τα 2 από αυτά για να μην λέω πολλά.... Το πρώτο ήταν πριν 5μηνες με τον πιλότο που έφυγε στο πόρο οποίος είναι θείος μου.... Είδα ένα στρατιωτικό ελικόπτερο να χαλάει κ να πέφτει μέσα στο σπίτι μου καθώς περνούσε από πάνω μου μέσα στο σπίτι είχε ένα σίδερο που ευχόμουν μη με ακουμπήσει πέρασε ξυστά μου κ βγήκε από την άλλη μπλερα του σπιτιού μου το μπαλκόνι...... Μετά έγινε αυτό που έγινε! Το τελευταίο έγινε προχτές... Είδα ότι με πήρε ένα συγκεκριμένο προσωπο και μου λεγε πόσο του λείπω κ ότι θέλει επανασυνδεση.... Δε τοχα στο μυαλό μ και έχει περάσει καιρός κ δε είχα κ σχέση μαζί του..... Με πήρε ίδια μέρα κ μου είπε τα ειδικά ακριβώς... Έπαθα σοκ.. Αυτά
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση