Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 01-04-08, 01:30
LOFOS Ο χρήστης LOFOS δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 21-11-12 06:27
Φύλο: Άντρας
ΑΡΤΕΜΙΣ
Για την απώλεια της αγαπημένης σου μητέρας ειλικρινά συλλυπητήρια . Εύχομαι την εξ ύψους παρηγορία . Η απροσδόκητη εξέλιξη μας ξάφνιασε όλους εμάς που σε γνωρίσαμε δια μέσου της φιλόξενους γωνίας της acrobase.
Ίσως η μητέρα σου να μην ήθελε να σας ταλαιπωρήσει.
Με αισθήματα συμπαράστασης και συντριβής διάβασα το κείμενο που ανάγγειλες το γεγονός. Μην στεναχωριέσαι και μην έχεις απορίες για τα ιατρικά θέματα γιατί θα τρελαθείς. Η ψεύτικη εντύπωση ότι το πολλαπλό μυέλωμα έχει μετασχηματιστεί γενικά σε νόσο είναι λάθος. Όλα εξαρτώνται κατά περίπτωση. Όπως ακριβώς τα περίγραψε ο STANLEY στο από 09/03 μήνυμα του. Αυτή δυστυχώς είναι η αλήθεια. Εμείς που έχουμε χάσει γονιό είναι όμως δικαιολογημένο ένα πέπλο στεναχώριας και λύπης να μας καλύπτει. Να λέμε τι διαφορετικό θα μπορούσαμε να κάνουμε. Πιο λάθος έγινε. Γιατί ενώ η αντίδραση σε ένα φάρμακο της μητέρας σου ήταν άσκημη στην πλειονότητα των ασθενών αυτό δεν συμβαίνει…
Ο μόνος γιατρός είναι ο χρόνος και η βοήθεια που μπορείς να δίνεις στη μάνα σου με ελεημοσύνες, μνημόσυνα και προσευχές στη μνήμη της. Εάν θέλεις βάλε στο GOOGLE τις λέξεις «μετά θάνατον» και διάβασε ότι σε ενδιαφέρει. Στο προτείνω εγώ που μέσα σε 3 χρόνια έχασα τους γονείς μου και μάλιστα ο αδόκητος χαμός του πατέρα μου υποτροπίασε και την γνωστή νόσο της μάνας μου και έγινε η αφορμή για το τέλος της. Μην χαθείς. Βοήθησες πολλά άτομα συγγενείς κυρίως ασθενών με το ίδιο πρόβλημα που αναζητούν κυρίως στο διαδίκτυο για να κατανοήσουν τι συμβαίνει. ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Απάντηση με παράθεση