Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ελεύθερος Χρόνος και Ψυχαγωγία > Αθλητισμός
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 17-01-08, 13:47
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Ολυμπιακός-Παναθηναικός : 1 νεκρός και 1 σε κρίσιμη κατάσταση

Αιματηρή συμπλοκή μετά το ντέρμπυ

Περίπου 10 μήνες μετά τα θλιβερά επεισόδια στην Παιανία με τη δολοφονία ενός οπαδού του Παναθηναϊκού, την Πέμπτη έρχεται να προστεθεί ακόμη ένας νεκρός στη βεντέτα μεταξύ των οπαδών των δύο ομάδων.

24χρονος άνδρας έχασε τη ζωή του και ένας άλλος χαροπαλεύει σε συμπλοκή που σημειώθηκε σε καφετέρια στη Λούτσα Αττικής, λίγο μετά τη λήξη του χθεσινού ντέρμπι στο γήπεδο Καραϊσκάκη.

Κατά τη διάρκεια της συμπλοκής, τρεις οπαδοί του Παναθηναϊκού επιτέθηκαν με λάμες και ρόπαλα σε δύο οπαδούς του Ολυμπιακού, τραυματίζοντας θανάσιμα τον έναν.

Ο 26χρονος φίλος του που τραυματίστηκε κοντά στην καρδιά, νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο "Σωτηρία".

Μιλώντας νωρίτερα στο ΣΚΑΪ ο διευθυντής της Μονάδας Εντατικής Θεραπείας του "Γεώργιος Γεννηματάς", Ανδρέας Καραμπίνης είπε πως τις πρώτες πρωϊνές ώρες μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο ο ένας φίλαθλος νεκρός και ο φίλος του βαριά τραυματίας.

"Πήγε να γιορτάσει τη νίκη της ομάδας του με τους φίλους του και έχασε τη ζωή του", δήλωσε στο ΣΚΑΪ ο Παντελής Μπαλαμάτσιας, συγγενής του 24χρονου νεκρού.

Σημείωσε πως είναι σίγουρος ότι οι λόγοι του φονικού είναι οι διαφορές για το ποδόσφαιρο.

--

Σχόλιο :

Είναι δυνατόν να ενδιαφέρει κανέναν αν κέρδισε κανείς από τις δύο ομάδες, όταν για μια ακόμα φορά χύθηκε αίμα;
Τους δράστες μπορεί να τους πιάσουν, τους ηθικούς αυτουργούς, όμως δεν θα τους ακουμπήσει κανείς.
Ηθικοί αυτουργοί είναι η οικογένεια Κόκκαλη και η οικογένεια Βαρδινογιάννη, μαζί με τις πληρωμένες φυλλάδες τους. Αυτοί για πόσα χρόνια ακόμα θα ξεφεύγουν από την τσιμπίδα του νόμου;
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 17-01-08, 14:27
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Εμένα κάτι μου βρωμάει...

Ένα αυτοκίνητο σταματάει σε συγκεκριμένο σημείο, βγαίνουν από μέσα 4 άτομα χωρίς διακριτικά του Παναθηναϊκού, και κάνουν επίθεση με μαχαίρι σε δύο άτομα που καθόντουσαν έξω από την καφετέρια χωρίς διακριτικά του Ολυμπιακού.
Η επίθεση ήταν καθαρά δολοφονική γιατί οι δράστες χτύπησαν και τα δύο θύματα στην καρδιά.

Δεν μιλάμε για καυγά του στυλ σου είπα, μου είπες, σου είπα κάτι πιό χοντρό, το χόντρυνες και εσύ και πιαστήκαμε στα χέρια!

Το συμβάν μου το είπε φιλαράκι που καθόντανε στο διπλανό τραπέζι έχοντας το κασκόλ του Ολυμπιακού στην καρέκλα του, τον οποίο ούτε καν τον κοίταξαν.

Το ίδιο λένε και οι εφημερίδες.
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 17-01-08, 14:49
Το avatar του χρήστη mystakid
mystakid Ο χρήστης mystakid δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 15-02-24 21:42
Φύλο: Άντρας
στην αναμπουμπούλα... ο λύκος χαίρεται
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 17-01-08, 15:00
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Η επίθεση ήταν καθαρά δολοφονική γιατί οι δράστες χτύπησαν και τα δύο θύματα στην καρδιά.
Τελικά τους συνέλαβαν και δεν ήταν οπαδική, αλλά δολοφονική επίθεση, λόγω διαφορών.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xenios : 17-01-08 στις 15:22
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-01-08, 15:06
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά τους συνέλαβαν και δεν ήταν οπαδική η δολοφονική επίθεση.
αλλα τι ηταν;;; προβα για κουστουμι;;
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 17-01-08, 22:12
avel Ο χρήστης avel δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι δυνατόν να ενδιαφέρει κανέναν αν κέρδισε κανείς από τις δύο ομάδες, όταν για μια ακόμα φορά χύθηκε αίμα;
Εμένα πειράζει αν δε με ενδιαφέρει ούτε το ένα συμβάν ούτε το άλλο;
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 17-01-08, 23:51
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από avel Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα πειράζει αν δε με ενδιαφέρει ούτε το ένα συμβάν ούτε το άλλο;
γιατι να μας πειραξει αλλος ενας οπαδος του ωχαδερφισμου σε χιλιαδες που υπαρχουν;;

__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-01-08, 01:48
avel Ο χρήστης avel δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατι να μας πειραξει αλλος ενας οπαδος του ωχαδερφισμου σε χιλιαδες που υπαρχουν;;

Μπορείς να είσαι όσο mad θέλεις. Ωστόσο, εγώ δε συμπονώ τους χουλιγκάνους που σκοτώνονται μεταξύ τους, όπως δε νοιάζομαι π.χ. και για τα μέλη της μαφίας που αλληλοσκοτώνονται, για τους μοτοσυκλετιστές που σκοτώνονται επειδή δε φοράνε κράνος ή για τούς wanna-be γρήγορους οδηγούς που πέφτουν στο γκρεμό.

Τι κοινό έχουν όλοι αυτοί; Δε νοιάζονται οι ίδιοι για τη ζωή τους.

Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι δε νοιάζομαι για το ίδιο το κοινωνικό πρόβλημα της εγκληματικότητας και του χουλιγκανισμού. Η αλήθεια είναι ότι νοιάζομαι περισσότερο για πολλά άλλα μικρότερα πράγματα που μειώνουν κατακόρυφα την ποιότητα της ζωής μας. Και δε χρειάζεται να προσποιούμαι ότι με ενόχλησε η παραπάνω είδηση για να λέω ότι κάνω κάτι.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-01-08, 02:23
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Δεν επρόκειτο για Χουλιγκανς. Δεν επρόκειτο για Φιλαθλους. Επρόκειτο για εγκληματικα στοιχεία που ξεκαθαριζαν λογαριασμούς τους. Η Ζούγκλα και οι νόμοι της εφαρμόζονται απο καιρό και στην Ελλάδα, υπό το άγρυπνο....βλέμμα της Αστυνομίας και το απλανές .....βλέμμα της κοινωνικής μας αναλγησίας.

Το άσχημο είναι ότι η κοινωνία μας συνηθίζει να βλέπει τα φαινόμενα αυτά σαν κατι...φυσιολογικό.

Μέχρι την ημέρα που κάποιος νεαρός με ένα Καλαζνίκωφ θα μπεί στο Δημοτικό του Σχολείο να ...καθαρίσει την δασκαλα του που δεν τον πήρε εκδρομή διότι τραβαγε τις κοτσίδες της συμμαθητριας που κάθονταν μπροστά του.....
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-01-08, 06:57
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από avel Εμφάνιση μηνυμάτων
Η αλήθεια είναι ότι νοιάζομαι περισσότερο για πολλά άλλα μικρότερα πράγματα που μειώνουν κατακόρυφα την ποιότητα της ζωής μας. Και δε χρειάζεται να προσποιούμαι ότι με ενόχλησε η παραπάνω είδηση για να λέω ότι κάνω κάτι.
ααα ναι...μαλιστα....νοιαζεσαι για τα μικρα πραγματα που βολευουν τον εαυτουλη σου και πως να καλοπερνας..

και η απωλεια μιας ζωης σε αφηνει ανενοχλητο γιατι δεν "φοραγε κρανος καλα να παθει" πχ...

και σε αφηνει ανενοχλητο που το οποιο καθικι για οποιο λογο θεωρει οτι εχει το δικαιωμα να αφαιρει μια ζωη

ε αφου σου εχουν εξομολογηθει οι ιδιοι οτι δεν τους νοιαζει η ζωη τους καλα να παθουν ..

πιστευεις δηλαδη οτι η ποινη για την βλακεια (δεν φοραω κρανος ειμαι μαγκας) πρεπει να ειναι θανατος...

θανατος λοιπον στον βλακα, τον φιγουρατζη, τον φιλαθλο της αντιπαλης ομαδας...

ναι κατι παρομοιο ειχε εφαρμοσει και ο χιτλερ για εβραιους,ανατολικοευρωπαι υς (μη αρειους γενικωτερα) αριστερους,ομοφυλοφιλους και αλλες κατηγοριες ακομα που δεν θυμαμαι..

το οτι η βια εχει "περασει" σε νεαρωτερες ηλικιες ειναι επουσιωδες για σενα...σχολικες συμμοριες, συμμοριες στις γειτονιες παιδακια απο 12-14 κουβαλαν μαχαιρια ειναι κατι που προφανως σου χαλαει την ησυχια και αρνησε να συγχιστεις..

το οτι η αστυνομια τραβαει ενα φιρμανι οτι ειναι ξεκαθαρισμα λογαριασμων λες και τα 24χρονα παιδια ειναι νονοι της νυχτας εσενα σε ικανοποιει πληρως μας ριχνεις ψυχραιμα ενα καλα να παθουνε και νεταρεις (σιγα μην προβληματιστουμε κιολας για το που παμε σαν κοινωνια)

αλλα ξεχασα...εμεις οι αλλοι προσποιουμεθα απλως....ετσι για να φαινεται οτι κατι κανουμε....
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papa : 18-01-08 στις 07:52
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 18-01-08, 10:40
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αφορμές και αιτίες

Tου Παντελη Μπουκαλα

Μετά την πρώτη εικόνα, που μεταδόθηκε αστραπιαία, ότι δηλαδή το φονικό της Λούτσας ήταν ποδοσφαιρικά χρωματισμένο, η Αστυνομία, διά των «κύκλων» της και αυτή, όπως είναι το συνήθιο, άρχισε να μιλάει για «ξεκαθάρισμα προσωπικών λογαριασμών με μεγάλη προϊστορία». Ισως οι διαρροές αυτού του χαρακτήρα να είχαν αποτρεπτικό στόχο: αν τα ποδοσφαιρικά πάθη, αφόρητα εξερεθισμένα μετά τις δύο αλλεπάλληλες συγκρούσεις των «αιωνίων αντιπάλων», παρουσιαστούν σαν απλή αφορμή, και αν ταυτόχρονα υποδειχθεί ότι άλλες ήταν οι αιτίες, βαθύτερες και σοβαρότερες, τόσο ίσως μειωθούν οι πιθανότητες να σημειωθούν πράξεις αντεκδίκησης. Αλλά υπάρχουν στ’ αλήθεια τόσο σοβαρές αιτίες που να δίνουν λογική σε ό,τι πιο παράλογο, τον φόνο;

Οτι έχει φτηνύνει η ζωή του ανθρώπου, το ξέρουμε κι όσο και αν σοκαριζόμαστε, ο δηλούμενος συγκλονισμός μας αδυνατεί να λειτουργήσει θεραπευτικά, ίσως επειδή είναι παροδικός και γρήγορα παραχωρεί τη θέση του σε κάποιον άλλον, επίσης επιδερμικό. Ξέρουμε επίσης ότι, είτε μέσα σε γήπεδα είτε μακριά από αυτά, σε θανάσιμα ραντεβού, είτε από φωτοβολίδες είτε από λοστούς και στιλέτα, έχουν σκοτωθεί άνθρωποι «για μια φανέλα», «για μια ιδέα», «για έναν θεό», αφού σαν θεότητα προσκυνούν και υμνούν την ομάδα τους οι φανατικοί, στον βωμό της οποίας είναι πρόθυμοι να κάνουν ακόμα και σπονδές αίματος· δεν είναι τελικά άδειο σχήμα λόγου η «στρογγυλή θεά». Η Παιανία, γεωγραφικά, κοινωνικά και πολιτισμικά, δεν είναι πολύ μακριά από τη Λούτσα, ούτε και η περυσινή αιματηρή άνοιξη μακριά από τον φετινό χειμώνα κι ας μας φαίνεται, έτσι όπως πληθαίνει το κακό και μπουκώνει η μνήμη από το μαύρο, ότι ο πόλεμος της κόκκινης και της πράσινης στρατιάς (ο όρος «συμμορίες» ταιριάζει περισσότερο) έλαβε χώρα όχι μόνο πολύ παλιά αλλά και πολύ μακριά, σε κάποιαν άλλη ήπειρο, όχι «τόσο πολιτισμένη όσο η δική μας».

Το τρίτο που ξέρουμε, λοιπόν, είναι ότι όσο και αν τότε διαρρήξαμε όλοι τα ιμάτιά μας και ορκιστήκαμε «κάθαρση», το φονικό της Παιανίας δεν μετατόπισε ούτε μισή σπιθαμή τα πράγματα, δεν τάραξε συνειδήσεις. Οι πρόεδροι - ιδιοκτήτες των ομάδων συνεχίζουν να φανατίζουν τον «λαό τους», είτε εκστομίζοντας σεξιστικά συνθήματα σε «στενό οικογενειακό κύκλο», είτε χλευάζοντας από την τηλεόραση. Οι οπαδικές εφημερίδες, που τυπώνονται χρησιμοποιώντας μόνο ενός χρώματος μελάνι, δρουν σαν κέντρα προπαγάνδρας σε καιρό πολέμου. Και η πολιτεία, διά μεν της Αστυνομίας οκνεύει, διά δε του υφυπουργείου Αθλητισμού συνεχίζει να επιχορηγεί ακόμα και όσους δεν τηρούν ούτε μισό άρθρο νόμου. Ολα αυτά τι είναι άραγε: αιτίες ή αφορμές;

Καθημερινή
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-01-08, 11:56
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
ααα ναι...μαλιστα....νοιαζεσαι για τα μικρα πραγματα που βολευουν τον εαυτουλη σου και πως να καλοπερνας..
Δεν βρήκα κανένα σημείο από όπου να καταλαβαίνω ότι εννοούσε κάτι τέτοιο. Αντίθετα είπε οτι συγκεκριμένοι άνθρωπο παίρνουν αποφάσεις-ρίσκα και πληρώνουν το τίμημα των αποφάσεων τους.

Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
και η απωλεια μιας ζωης σε αφηνει ανενοχλητο γιατι δεν "φοραγε κρανος καλα να παθει" πχ...

και σε αφηνει ανενοχλητο που το οποιο καθικι για οποιο λογο θεωρει οτι εχει το δικαιωμα να αφαιρει μια ζωη

ε αφου σου εχουν εξομολογηθει οι ιδιοι οτι δεν τους νοιαζει η ζωη τους καλα να παθουν ..

πιστευεις δηλαδη οτι η ποινη για την βλακεια (δεν φοραω κρανος ειμαι μαγκας) πρεπει να ειναι θανατος...

θανατος λοιπον στον βλακα, τον φιγουρατζη, τον φιλαθλο της αντιπαλης ομαδας...

ναι κατι παρομοιο ειχε εφαρμοσει και ο χιτλερ για εβραιους,ανατολικοευρωπαι υς (μη αρειους γενικωτερα) αριστερους,ομοφυλοφιλους και αλλες κατηγοριες ακομα που δεν θυμαμαι..
Το να μη φοράς κρανος ειναι επιλογή σου. Όπως και το να σκοτώνεις για ξεκαθάρισμα λογαριασμών ή να εισαι έτοιμος να σκοτώσεις γιατι ο άλλος φοράει αλλο χρωμα φανέλλα..Ο χιτλερ τώρα που κολλάει δεν κατάλαβα.Μάλλον εννοείς οτι ήταν χουλιγκαν και όταν εχασε η Γερμανία στο ποδοσφαιρο αιματοκύλησε τον κοσμο...Λογικο μου φαίνεται ή μηπως όχι?...
Δεν βλέπω ούτε ενα σημείο που να τους καταδικάζει όλους σε θάνατο (βλακες φιγουρατζήδες κτλ). Απλά λέει ότι ειναι υπεύθυνοι για τις πράξεις τους!Αυτο είναι λάθος?Αν τρακαρεις χωρίς κράνος εγω φταίω?Αν μπεις σε στροφή με 120 ενώ το όριο ειναι 40 τι θέλεις να σου κάνω εγω?Εσυ αδιαφορησες πρώτος για τον εαυτό σου.Οι συνέπειες

Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
το οτι η βια εχει "περασει" σε νεαρωτερες ηλικιες ειναι επουσιωδες για σενα...σχολικες συμμοριες, συμμοριες στις γειτονιες παιδακια απο 12-14 κουβαλαν μαχαιρια ειναι κατι που προφανως σου χαλαει την ησυχια και αρνησε να συγχιστεις..

το οτι η αστυνομια τραβαει ενα φιρμανι οτι ειναι ξεκαθαρισμα λογαριασμων λες και τα 24χρονα παιδια ειναι νονοι της νυχτας εσενα σε ικανοποιει πληρως μας ριχνεις ψυχραιμα ενα καλα να παθουνε και νεταρεις (σιγα μην προβληματιστουμε κιολας για το που παμε σαν κοινωνια)
Εγω ξέρω οτι ο αγώνας τελείωσε 4-0. Το γεγονός της δολοφονίας δεν έχει καμία σχέση με το 4-0 και καλο ειναι να μη τα συνδέουμε.

Τι σχέση έχει η βία στους δρόμους με το 4-0?Καμία!
Ειπε κάποιος οτι δεν τον ενδιαφέρει η βία στους δρόμους?
Τι σχέση έχει η άνετη επικράτηση του Ολυμπιακου με τον κοινωνικο προβληματισμο του καθενος?
Μηπως δεν φταίει η αστυνομία αλλα οι δημοσιογράφοι (αυτοι που πουλάνε και τους νοιάζει) που τα σύνδεσαν για να πουλήσουν καλύτερα και τελικά κάποιοι αγοράσανε με κλειστά τα μάτια?

Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
αλλα ξεχασα...εμεις οι αλλοι προσποιουμεθα απλως....ετσι για να φαινεται οτι κατι κανουμε....
Εδω θα συμφωνήσω μαζί σου.Μιλάμε, κράζουμε, σχολιάζουμε πεστο όπως θέλεις για να εκτονωθούμε και όχι γιατι ενδιαφερόμαστε..
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 18-01-08, 12:02
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα κάτι μου βρωμάει...
.
.
.
Η επίθεση ήταν καθαρά δολοφονική γιατί οι δράστες χτύπησαν και τα δύο θύματα στην καρδιά.

Όταν όλοι μιλάγανε για μάχη μεταξύ Ολυμπιακών και Παναθηναϊκών η Acrobase έκανε άλλη μία πρωτιά.
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 18-01-08, 14:57
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
φιλτατε φλογοψαχτη τοσα καταλαβες τοσα λες....

εχασες τελειως το νοημα οσων λεω...


αφεριμ...
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 18-01-08, 16:09
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλτατε φλογοψαχτη τοσα καταλαβες τοσα λες....

εχασες τελειως το νοημα οσων λεω...


αφεριμ...
Ενδεχομένως να το κατάλαβες μόνο εσυ με την διατύπωση που έκανες ομως...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:16.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.