Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Άνθρωπος και Κοινωνία > Τα δικαιώματα μας
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολόγηση: Αξιολόγηση θέματος: 1 Ψήφοι, 1,00 κατά μέσο όρο. Τρόποι εμφάνισης
  #16  
Παλιά 16-02-10, 22:21
Το avatar του χρήστη Alaman
Alaman Ο χρήστης Alaman δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-07-18 15:29
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Morgul Εμφάνιση μηνυμάτων

Επίσης, μια και φανερά γνωρίζεις και αγαπάς την γλώσσα μας, εννοείται ότι γνωρίζεις ότι το ερωτηματικό της γράφεται «;», όχι «?» [1]. Είμαι σίγουρος ότι απλά δεν έχεις ανακαλύψει ότι αυτό το σύμβολο (ένα από τα 3-4 αρχαιότερα σημεία στίξης στην ιστορία του πλανήτη όπως γνωρίζεις) βγαίνει με το πλήκτρο «Q» του πληκτρολογίου σου.

[1] Σύμβολο που εφευρέθηκε εξαιρετικά πρόσφατα, συγκριτικά.
Σε ότι αφορά το σύμβολο της ερωτήσεως , το ερωτηματικό , συγνώμη που χρησημοποίησα το πολυπολιτισμικό Αγγλοσαξωνικό σύμβολο ? !
Όμως εσύ αγαπητέ μου δεν πρέπει να με παρατηρείς γι' αυτό , διότι σε λίγο θα αλλάξει και αυτό και πολλά άλλα !
Τότε να δώ τις αντιδράσεις σου !
Εγώ το χρησιμοποίησα για να το διαβάσει ένας πολυπολιτισμικός αναγνώστης σύμφωνα με τις ιδέες του !
Εσύ δηλαδή !
__________________
Δυοίν λεγόντοιν θατέρου Θυμουμένου ο μή αντιτείνων τοις λόγοις Σοφότερος
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 16-02-10, 22:37
Το avatar του χρήστη mystakid
mystakid Ο χρήστης mystakid δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 15-02-24 20:42
Φύλο: Άντρας
δεν απάντησες όμως ποια προνόμια έχει λιγότερα ένας Έλληνας από αυτόν τον μετανάστη.

Να βοηθήσω λίγο; Ρίξε μια αντικειμενική ματιά στους μουσουλμάνους Έλληνες και τα προνόμιά τους έναντι των ελληνόπαιδων χριστιανών. Έλληνες, που δεν θέλουν (περισσότερο από το δεν ξέρουν) να μιλήσουν ελληνικά, για ευνοήτους λόγους (επιστροφής κυριαρχίας της μαμάς πατρίδας).

Τι να πουν κι αυτοί οι Έλληνες (πομάκοι), που με τις ευλογίες του ελληνικού κράτους, αντί να τους προστατεύσει (τους ιθαγενείς), τους αναγκάζει να μάθουν και να μιλάνε τουρκικά; τα δικαιώματα αυτών των Ελλήνων, είναι λιγότερα από τους επερχόμενους εποικιστές γείτονες.

Στην παιδεία, μπαίνουν πχ με 2,3 ή 5 σε όποια σχολή θέλουν, χωρίς φροντιστήρια φυσικά (και το αντίστοιχο κόστος τους που γονατίζει την μέση οικογένεια) σε σχέση με το άλλο ελληνάκι που αν γράψει 18, και ΔΕΝ μπαίνει.
Είναι αυτό ισονομία; όχι είναι κατάφωρη ανισονομία με πρόφαση πολιτικούς λόγους, που οι προφάσεις που στρέφονται στην τελική, ενάντια στον Έλληνα, ποσώς με ενδιαφέρουν.

...ξαναέγραψα για τις άδειες που απαιτούνται για στήσιμο επιχειρήσεων, για τα τζαμιά, για τις δωρεές γης και όχι μόνο τόκων, αλλά των ίδιων των δανείων σε ρώσους μαφιόζους, βαφτισμένους παλιννοστούντες... επιδοτήσεις σε ανθελληνικές τούρκικες εφημερίδες, για τη δωρεά των τόκων για τα βακούφια, κι όλα αυτά και λίγα λέω, από την φορολογία μας.

Είναι ισονομία μεταξύ 2 συνταξιούχων που παίρνουν και οι δύο, 700 ευρώ, όταν ο Έλληνας παππούς δούλεψε 35 χρόνια και η Βουλγάρα μετανάστης μόνο τον τελευταίο χρόνο;
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 16-02-10, 22:56
Το avatar του χρήστη Alaman
Alaman Ο χρήστης Alaman δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-07-18 15:29
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αγαπητέ μου Κωνσταντίνε , με ρώτησε ατυχώς για τον Νορβηγό !
__________________
Δυοίν λεγόντοιν θατέρου Θυμουμένου ο μή αντιτείνων τοις λόγοις Σοφότερος
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 16-02-10, 23:06
Το avatar του χρήστη mystakid
mystakid Ο χρήστης mystakid δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 15-02-24 20:42
Φύλο: Άντρας
...μα δεν έχουμε πρόβλημα με τους νομίμους, κι ούτε η απανθρωπιά είναι η σημαία μας. Η ανισονομία είναι που μας πληγώνει. Η φορολογία που πάει αλλού. Η Ελλάδα που τιτ τα παιδιά της... αλλά πάντα έτσι δεν ήταν; να θυμηθούμε ποιοι πήγαν φυλακή; σαν τον Κολοκοτρώνη; να μην παίρνουν επίδομα σαν την Μπουμπουλίνα;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mystakid : 16-02-10 στις 23:09
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 16-02-10, 23:41
Το avatar του χρήστη M theory
M theory Ο χρήστης M theory δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 18-02-10 18:13
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Wallace Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ τότε δεν έχω καμία αντίρρηση να δοθούν τα δικαιώματα των ιθαγενών και στους μετοίκους. Αλλά κάθε κατεργάρης να ξέρει ποιος είναι ο πάγκος του. Πειράζει;



Προφανώς χιουμορεύεσαι. Δεν βλέπεις τι γίνεται με τον 14 μισθό και τα εργατικά δικαιώματα;



Έτσι όπως το θέτεις θα έλεγα μάλιστα ότι έχεις δικαίωμα διπλάσιας έκφρασης.



Επομένως δεν υπάρχει σήμερα σλαβική φυλή, σωστά;

θα τους σκοτώσανε κι αυτούς οι Βυζαντινοί...α, ρε φρουφρου κατακαημένε...
οτι και να λες το προβλημα το εχεις εσυ και οχι εγω. εσυ εισαι αυτος που δεν κοιματε τα βραδια γιατι ανησυχει για το εθνος του, εγω απλα ακουω αυτα που λες και γελαω
__________________
of wolf and man
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 17-02-10, 00:14
Το avatar του χρήστη Wallace
Wallace Ο χρήστης Wallace δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 13-09-20 19:50
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από M theory Εμφάνιση μηνυμάτων
οτι και να λες το προβλημα το εχεις εσυ και οχι εγω. εσυ εισαι αυτος που δεν κοιματε τα βραδια γιατι ανησυχει για το εθνος του, εγω απλα ακουω αυτα που λες και γελαω
Με αυτή την ατάκα μόλις απέδειξες ότι είσαι έτοιμος να αποκτήσεις πλήρη πολιτικά δικαιώματα...καλωσήρθες στο Ωχαδερφιστάν!

(εγώ μπορώ τώρα να φύγω; )
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Wallace : 17-02-10 στις 00:41
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 17-02-10, 00:31
Το avatar του χρήστη Morgul
Morgul Ο χρήστης Morgul δεν είναι συνδεδεμένος
Άσωτος διαχειριστής
 

Τελευταία φορά Online: 26-03-22 20:02
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Αρχική Δημοσίευση από Alaman Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ φίλε , ο Νορβηγός είναι μετανάστης ή λαθρομετανάστης ?
Νόμιζα ότι «δεν υπάρχουν νόμιμοι μετανάστες στην Ελλάδα». Η θέση αυτή είναι τεκμηριωμένη. Θα χαρώ να σου παραθέσω πηγές. Άλλωστε δε διαχώρισες μεταξύ νόμιμων και παράνομων μεταναστών μιλώντας για δικαιώματα.

Δεν απάντησες την εξαιρετικά απλή ερώτησή μου, όμως. Θα την ξαναθέσω. Ποια ακριβώς είναι τα επιπλέον δικαιώματα που έχει αυτή τη στιγμή ένας μετανάστης εν συγκρίσει με εκείνα ενός γηγενή Έλληνα; Αν θες, μπορείς να τα διαχωρίσεις σε αυτά που έχουν οι νόμιμοι (αν πιστεύεις στην ύπαρξή τους) και παράνομοι μετανάστες.

Αντιπαρέρχομαι την απάντησή σου γιατί ήταν υπεργενίκευση, προσβλητική για το φίλο μου τον K., και στερούταν ουσίας.
__________________
www.bedroomlan.org
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 17-02-10, 09:29
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 11:44
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από M theory Εμφάνιση μηνυμάτων
οτι και να λες το προβλημα το εχεις εσυ και οχι εγω. εσυ εισαι αυτος που δεν κοιματε τα βραδια γιατι ανησυχει για το εθνος του, εγω απλα ακουω αυτα που λες και γελαω
Ψιτ! κουλτούρα...

... το πιάσατε το υπονοούμενο;
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 17-02-10, 12:09
Το avatar του χρήστη mystakid
mystakid Ο χρήστης mystakid δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 15-02-24 20:42
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από pazo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψιτ! κουλτούρα...

... το πιάσατε το υπονοούμενο;
...είναι ομόρροπο με αυτό, :-) ευχαριστούμε Άννα

αλλά και αυτό:

... εχθές η συνάδελφος στην δουλειά, (Αλβανίδα) ....
Ήρθε με πολύ στυλάκι και άρχισε την συζήτηση για το μεταναστευτικό για να καταλήξει μετά από αρκετή ώρα στο εξής:"Τελικά πρέπει να σας αναγνωρίσω ότι έχετε μεγάλη υπομονή εσείς οι Έλληνες, γιατί αν είσασταν στην πατρίδα μου θα σας είχαμε σπάσει στο ξύλο και φυσικά ούτε συζήτηση για ιθαγένειες και δικαιώματα".
Αυτό το έχω κουβεντιάσει με τους δικούς μου στην Αλβανία. Την κοίταζα με ανοιχτό στόμα. Δεν πίστευα στ`αυτιά μου.

Και σήμερα το πρωί μου είπε το εξής: "Τον κ..λο σας να χτυπάτε κάτω, το νομοσχέδιο θα περάσει και σε 20 χρόνια το πολύ 'Σιάκι" (ειρωνικό το Σιάκι) θα σας κυβερνήσουμε".


....και πλην των άλλων, δεν είναι τυχαίες οι σπουδές του Οδυσσέα (μας)
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 17-02-10, 19:24
Το avatar του χρήστη Nelly
Nelly Ο χρήστης Nelly δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-05-12 11:04
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από M theory Εμφάνιση μηνυμάτων
οτι και να λες το προβλημα το εχεις εσυ και οχι εγω. εσυ εισαι αυτος που δεν κοιματε τα βραδια γιατι ανησυχει για το εθνος του, εγω απλα ακουω αυτα που λες και γελαω
Αρχική Δημοσίευση από pazo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψιτ! κουλτούρα...

... το πιάσατε το υπονοούμενο;
Το είδα χθες το μήνυμα αλλά η κεραία μου δεν έπιασε κανένα υπονοούμενο τύπου "απειλή-προειδοποίηση" αλλά θυμό και αντιδραστικότητα, οι οποίες και εξηγούνται και δικαιολογούνται εν μέρει. Ελπίζω μόνον η Μ Theory -στην προσπάθειά της να διεκδικήσει τα δίκια της- να παραμείνει ψύχραιμα ετοιμοπόλεμη και εν αμύνει και να μην περάσει εν θερμώ στη στείρα/εκδικητική αντεπίθεση, γιατί θα τα χάσει (τα δίκια).
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 17-02-10, 20:41
stroumfita Ο χρήστης stroumfita δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 16-01-12 22:11
Φύλο: Γυναίκα
Η περιοχή που μένω είναι στο κέντρο της Αθήνας η οποία έχει κατακλιστεί από αλλοδαπούς μετανάστες. Είναι δύσκολο να ζεις με ξένους δίπλα σου και σε καμία κοινωνία και ποτέ – ούτε ανθρώπινη ή αν το δούμε πιο γενικά ούτε στις κοινωνίες των ζώων - κανείς δεν δέχτηκε κάτι το ξένο με χαρα και όλα τα μέλη της κοινωνίας προσπαθούν να το αποβάλλουν. Αρχικά σκέφτομαι ότι εαν αυτοί οι άνθρωποι λάβουν ιθαγένεια ίσως νιώσουν την χώρα μας σπίτι τους και μπορέσουν να ενσωματοθούν πλήρως στην κοινωνία μας χωρίς να υπάρχει ο διαχωρισμός είμαι Έλληνας, είσαι Αλβανός, Πολωνός, Βουλγαρος κλπ. Από την άλλη πλευρά όμως με φοβίζει η εχθρικότητα με την οποία μας αντιμετωπιζουν. Είναι στην χώρα μας η οποία μας θρέφει όλους το ίδιο δύσκολα και παρόλα αυτά ο τρόπος που εκφράζονται μερικές φορές είναι ο χειρότερος. Έχω ακούσει αλλοδαπό να περιμένει την ώρα και την στιγμή που θα αφανιστεί η Ελλάδα και που τα επεκτατικά όνειρα της χώρα του θα καταπνίξουν κάθε τι Ελληνικό. Γίνονται πολύ ερειστικοί και προκλητικοί με τις δηλώσεις τους και δεν καταλαβαίνω τον λόγο την στιγμή που η Ελλάδα τους δέχτηκε! Μήπως προτιμούν την αντιμετώπιση της Ιταλίας που κάθε πλοίο λαθρομεταναστών το βουλιάζει ή της Γαλλίας...; Εγώ δεν πιστεύω ότι σαν Έλληνες τους φερόμαστε άσχημα – υπάρχουν και χειρότερα και καλό είναι να τα δουν. Έγω βλέπω να μου κρατούν κάθε μήνα 400 ευρώ από τον μισθό μου για το ΙΚΑ (ποσό καθόλου ευκαφρόνητο για εμένα) και τα δημόσια νοσοκομεία να κατακλίζονται από αλλοδαπούς, τα δημόσια σχολεία να γεμίζουν με ξένους... τα ΜΜΜ μια πό τα ίδια. Και εγώ ως Έλληνας να αμφιβάλλω και για το εαν ποτέ μου πάρω σύνταξη στα 70 μου...! Αισθάνομαι να μπαίνω στο περιθώριο γιατί εκείνοι έχουν έρθει και έχουν πνίξει τα πάντα. Δεν νομίζω ότι έχουν λιγότερα δικαιώματα και τουλάχιστον είμαστε πολύ πιο ανθρώπινη κοινωνία από άλλες και αυτό ας το δεχτούν. Ίσα – ίσα που νιώθω να εκτοπίζομαι μέσα στο σπί τι μου... στον δρόμο... στον τόπο μου... νιώθω να με προσβάλουν με τις δηλώσεις τους, να με απειλούν και να με περιβάλλουν από παντού! Και έχω να πω το εξής αφού ούτως ή άλλως «βράζουμε όλοι στο ίδιο καζάνι» και ο καθένας βλέπει την δική του μαύρη πλευρά ας κοιτάξουμε όλοι να ζήσουμε μεταξύ μας ειρηνικά γιατί οποιοιδήποτε άλλοι διαχωρισμοί μόνο πολιτικά συμφέροντα εξυπηρετούν. Αν ήθελαν οι παγκόσμιες κυβερνήσεις να λυθούν τα προβλήματα κόσμου θα το είχαν λύσει αλλά τους συμφέρει να κρατούν τον κόσμο ετοιμοπόλεμο... και εμείς παίζουμε το παιχνίδι τους....
__________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά. Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν."
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην stroumfita για αυτό το μήνυμα:
mixanobios (17-02-10)
  #27  
Παλιά 17-02-10, 20:54
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από stroumfita Εμφάνιση μηνυμάτων
Από την άλλη πλευρά όμως με φοβίζει η εχθρικότητα με την οποία μας αντιμετωπιζουν.
Να σου θυμίσω την υπογραφή σου :

Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά. Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν."

Αυτό που είπες τα είδες με τα μάτια σου ή με την καρδιά σου;;
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 17-02-10, 21:15
stroumfita Ο χρήστης stroumfita δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 16-01-12 22:11
Φύλο: Γυναίκα
Αυτά που είπα τα είδα με τα μάτια μου και τα άκουσα με τα αυτιά μου... με την καρδια μου λέω ότι πρέπει να προσπαθήσουμε όλοι να ζήσουμε ειρηνικά και όχι σαν να είμαστε σε ζούγκλα με εχθρικότητα γιατί από κάτι τέτοιο κανείς δεν έχει να κερδίσει τίποτα! Κάποτε έκανα βόλτα στον πεζόδρομο της Φωκίονος Νέγρη και υπήρχαν δεξιά και αριστερά άνθρωποι που είχαν απλώσει μικροπραγματάκια κάτω και τα πωλούσαν. Για κάποιο λόγο εκείνη την στιγμή με εκνεύρισε η κατάσταση αυτή αλλά μετά όταν τους είδα να τους κυνηγούν οι αστυνομικοί – και μιλάω για κυνηγητό κανονικό, σαν αυτό που παίζουν τα παιδιά στο σχολείο – λυπήθηκα αφάνταστα για την ζωή και για πως μπορεί τα φερει στους ανθρώπους. Γιατί νομίζω σε κανέναν δεν αρέσει να ξενιτεύται και να ζει παράνομα. Και αυτοί οι άνθρωποι ήρθαν εδώ είτε νόμιμα είτε παράνομα για να ζήσουν καλύτερα. Και εαν ήρθαν παράνομα μπορεί και να πλήρωσαν ακριβά το τίμημα μέχρι να φτάσουν στην χώρα μας. Αλλά ας προσπαθήσουν να είναι λιγότερο προκλητικοί απένατι στους υπόλοιπους που ζουν μαζί τους. Και κάποια στιγμή ας αποβάλλουμε το εμείς και εκείνοι χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα χάσουμε την ταυτότητα μας.
__________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά. Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν."
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην stroumfita για αυτό το μήνυμα:
mixanobios (17-02-10)
  #29  
Παλιά 17-02-10, 23:08
Το avatar του χρήστη Wallace
Wallace Ο χρήστης Wallace δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 13-09-20 19:50
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Πάντως στην περιοχή που μένουν ο Ξένιος και η Στρουμφίτα, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε τι αλλαγές θα προκαλέσουν τα νέα δημοτικά συμβούλια, στα οποία -λογικά- θα έχουν μεγάλη συμμετοχή οι αλλοδαποί. Ίσως όχι τόσο μεγάλη στις δημοτικές που έρχονται, αλλά σίγουρα στις επόμενες.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 18-02-10, 11:38
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-18 23:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από stroumfita Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως προτιμούν την αντιμετώπιση της Ιταλίας που κάθε πλοίο λαθρομεταναστών το βουλιάζει
Μπορείς να δώσεις σε παρακαλώ κάποια πηγή (*) που να επιβεβαιώνει ότι το ιταλικό ναυτικό βυθίζει πλοιάρια μεταναστών στη μέση της Μεσογείου με τον κόσμο μέσα;

Το έχω ξαναδιαβάσει να αναφέρεται ως "ορθή" αντιμετώπιση και αναρωτιέμαι...



(*) Πηγή είναι πχ site του ιταλικού κράτους, της ευρωπαϊκής ένωσης, το bbc, το in.gr, κάποια γνωστή μη-σκανδαλοθηρική εφημερίδα, κλπ. Πηγή δεν είναι μια ανάρτηση σε blog.
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Archmage για αυτό το μήνυμα:
Xenios (18-02-10)
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:01.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.