Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #421  
Παλιά 25-11-15, 09:41
irini5 Ο χρήστης irini5 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-07-16 10:47
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
καλη σας μέρα !!!
Ευχές σε όλους στο φόρουμ για μία ευχάριστη καινούρια μέρα.
άλλωστε ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΙΣΩ...ΓΙΑΥΤΟ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΣΩ..!!
Κατερίνα μου ,δεν σε έχω ξεχάσει , με την πρώτη ευκαιρία θα τηλεφωνιθούμε.
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην irini5 για αυτό το μήνυμα:
Κατερινα (25-11-15)
  #422  
Παλιά 01-12-15, 12:17
gely Ο χρήστης gely δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-05-16 10:30
molis emina egkios anakalipsa oti exo kai ego idiopathi thrombokitarosh.ekana in**** kai ola pigan mia xara!meta tin egkimosini ksekinisa xa*** alla den peftoyn me tipota!tora moy protinei xagrid me ydroksioyria!eimai 33 xronon.poia h gnomi sas gia tin idroksioyria?
Απάντηση με παράθεση
  #423  
Παλιά 01-12-15, 13:55
gely Ο χρήστης gely δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-05-16 10:30
pasxo kai ego apo idiopathi thrombokyttarosi kai to ematha otan emeina egios!ekana eneseis interferonis kai eutuxos pigan ola kala!meta th genna eperna xagrid alla den peftoyn me tipota.tora tha perno mazi kai idroksioyria.mporeite na moy peite ti gnomi sas giayto to xapi?
Απάντηση με παράθεση
  #424  
Παλιά 02-12-15, 11:51
irini5 Ο χρήστης irini5 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-07-16 10:47
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
irini5: Gely καλημέρα έγώ με το xagrid από 1,000,000 έπεσα στις 350,000. Έχω φίλη , 28 ετών , που παίρνει xagid και ιδραία ( όπως και εσυ ) για να κατέβουν ,εδώ και 5 χρόνια χωρίς να έχει παρενέργειες.Έπερνα και εγώ για κάποιο διάστημα αλλά τα έκοψα γιατι έπεσαν αρκετά. Ο γιατρός μου λέει ότι σε πολύ μεγάλες ποσότητες μπορεί να έχει παρενέργειες αλλά σταματόντας το επανέρχονται τα επίπεδα στο αίμα στα φυσιολογικά.ΤΑ ΟΦΕΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ , ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ , ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΠΑΡΕΝΈΡΓΕΙΕΣ. ιδιώτης γιατρός σε παρακολουθεί ? Αν και απο ότι έχω καταλάβει ο περισσότεροι δίνουν και ιδραία. Ελπίζω να σε διαφωτησα.
Απάντηση με παράθεση
  #425  
Παλιά 02-12-15, 12:23
gely Ο χρήστης gely δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-05-16 10:30
eyxaristo para poli!!!sthn arxh eixa parenergeies alla tora den exo tipota.dokimazo kai me ta dio tora kai makari na pesoun giati exo tora 680.000.me parakolouthei aimatologos sto ipokrateio.i idraia den me exei ferei parenergeies.kai pali se eyxaristo poli!!!
Απάντηση με παράθεση
  #426  
Παλιά 03-12-15, 00:24
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από gely Εμφάνιση μηνυμάτων
eyxaristo para poli!!!sthn arxh eixa parenergeies alla tora den exo tipota.dokimazo kai me ta dio tora kai makari na pesoun giati exo tora 680.000.me parakolouthei aimatologos sto ipokrateio.i idraia den me exei ferei parenergeies.kai pali se eyxaristo poli!!!
Γεια σου κ γω τυχαια το ανακαλυψα μετα την εγκυμοσυνη μου ακομα παιρνω μονο ασπιρινη.μην αγχωνεσαι θα πεσουν!!!
Απάντηση με παράθεση
  #427  
Παλιά 03-12-15, 10:12
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
[QUOTE=Κατερινα;760737]Γεια σου κ γω τυχαια το ανακαλυψα μετα την εγκυμοσυνη μου ακομα παιρνω μονο ασπιρινη.μην αγχωνεσαι θα πεσουν!!! Ποσο ειναι το μωρακι σου?
Απάντηση με παράθεση
  #428  
Παλιά 03-12-15, 13:02
gely Ο χρήστης gely δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-05-16 10:30
ειναι 8 μηνων τωρα!απλα δεν ηθελα να παιρνω ιδρεα γιατι δεν εχω ακουσει τα καλυτερα.εσενα ποσο ειναι το μωρακι σου?μονο με ασπιρινη δεν ανεβαινουν?
Απάντηση με παράθεση
  #429  
Παλιά 03-12-15, 14:08
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από gely Εμφάνιση μηνυμάτων
ειναι 8 μηνων τωρα!απλα δεν ηθελα να παιρνω ιδρεα γιατι δεν εχω ακουσει τα καλυτερα.εσενα ποσο ειναι το μωρακι σου?μονο με ασπιρινη δεν ανεβαινουν?
Να σου ζησει!!!εμενα ειναι 2 χρονων.εχουν φτασει μεχρι 550...ακομα μου χουν πει μονο ασπιρινη.πρεπει να σου τα ρυθμισουν μην αγχωνεσαι μπορει να την παρεις για λιγο καιρο κ οσο κ να την παρεις ειναι γιατι πρεπει αλωστε οτι φαρμακο κ να διαβασεις τις παρενεργειες( απλη αντιβιωση )θα τρελενομασταν.εχεις κανει οστεομυελικη κ τζακ2?
Απάντηση με παράθεση
  #430  
Παλιά 03-12-15, 14:57
irini5 Ο χρήστης irini5 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-07-16 10:47
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
irini5: κατερίνα μου καλημέρα Δεν μπορώ να μην προσέξω την αλλαγή στον τρόπο σκέψεις σου και μου αρέσει πολύ !!!!!!!!
gely είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. Χρειάζεται λίγος καιρός για να ρυθμιστούν τα αιμοπετάλια σου. Εγώ ρυθμίστικα μετά από 3 περίπου μήνες και όλα είναι σταθερά τώρα εδώ και 10 χρόνια ( δεν είναι και λίγο !!! ).
και τώρα το ρητό μου .....( κατερίνα μη γελάς !!!!) ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ..... ΤΑ ΜΕΤΡΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ........ ΤΑ ΑΔΥΝΑΜΑ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.... φιλιά σε όλους.
Απάντηση με παράθεση
  #431  
Παλιά 03-12-15, 15:37
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από irini5 Εμφάνιση μηνυμάτων
irini5: κατερίνα μου καλημέρα Δεν μπορώ να μην προσέξω την αλλαγή στον τρόπο σκέψεις σου και μου αρέσει πολύ !!!!!!!!
gely είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. Χρειάζεται λίγος καιρός για να ρυθμιστούν τα αιμοπετάλια σου. Εγώ ρυθμίστικα μετά από 3 περίπου μήνες και όλα είναι σταθερά τώρα εδώ και 10 χρόνια ( δεν είναι και λίγο !!! ).
και τώρα το ρητό μου .....( κατερίνα μη γελάς !!!!) ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ..... ΤΑ ΜΕΤΡΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ........ ΤΑ ΑΔΥΝΑΜΑ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.... φιλιά σε όλους.
Καλημερα Ειρηνη μου!!!Η αληθεια ειναι πως το εβγαλα απο το μυαλο μου κ ειμαι μια χαρα!!!θα αγχωθω πριν τις καθορισμενες εξετασεις κ μεχρι εκει.. μια χαρα τα λες δεν γελαω...φιλια πολλα θα μιλησουμε κ στο τηλ
Απάντηση με παράθεση
  #432  
Παλιά 03-12-15, 15:53
gely Ο χρήστης gely δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-05-16 10:30
εκανα ολες τις εξετασεις και ειμαι θετικη στην jack2 και εχω κανει και οστεομυελικη οταν ημουν εγκυος.στην εγκυμοσυνη με την ιντερφερονη ηταν χαμηλα τα αιμοπεταλια αλλα μετα αρχισαν να ανεβαινουν παλι.ευχαριστω πολυ κοριτσια!τελικα κανει καλο να το συζητας!να σου ζησει και το παιδακι σου κατερινα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gely : 03-12-15 στις 16:16
Απάντηση με παράθεση
  #433  
Παλιά 03-12-15, 16:27
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από gely Εμφάνιση μηνυμάτων
εκανα ολες τις εξετασεις και ειμαι θετικη στην jack2 και εχω κανει και οστεομυελικη οταν ημουν εγκυος.στην εγκυμοσυνη με την ιντερφερονη ηταν χαμηλα τα αιμοπεταλια αλλα μετα αρχισαν να ανεβαινουν παλι.ευχαριστω πολυ κοριτσια!τελικα κανει καλο να το συζητας!να σου ζησει και το παιδακι σου κατερινα
Σε ευχαριστω!!κ εγω ειμαι θετικη στην τζακ 2. Σιγουρα κ εμενα μου εκανε πολυ καλο απο οταν βρηκα την ειρηνη κ τα λεμε...αυτο που πρεπει να σκεφτομαστε ειναι να ημαστε καλα για τα αγγελουδια μας και να μην κουραζουμε το μυαλο μας με σκεψεις....εχεις fb,?
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Κατερινα για αυτό το μήνυμα:
irini5 (04-12-15)
  #434  
Παλιά 03-12-15, 16:42
gely Ο χρήστης gely δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-05-16 10:30
ayto skeftomai kai ego!nai Mavropoulou Gely
Απάντηση με παράθεση
  #435  
Παλιά 03-12-15, 16:50
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από gely Εμφάνιση μηνυμάτων
ayto skeftomai kai ego!nai Mavropoulou Gely
Ok θα σου στειλω αιτημα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:26.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.