Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Ξενώνας
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Δημοσκόπηση: Για ποιόν λόγο θα διστάζατε να γραφτείτε μέλη ;
Επιλογές Δημοσκόπησης
Για ποιόν λόγο θα διστάζατε να γραφτείτε μέλη ;

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #16  
Παλιά 05-11-07, 13:42
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν θέλεις να γίνεις μέλος μιας παρέας, θα πρέπει να δίνεις την ταυτότητα σου.
Δεν διάβασες για ποιές περιπτώσεις μίλησα. Ειπα οτι στα περισσοτερα φορουμ ΔΕΝ ενδιαφερομαι να γινω μελος μιας παρεας οποτε δεν με θεωρω αναγκασμενο να πρεπει να γραφτω... θελω απλα να κανω μια περαστικη ερωτηση και να φυγω

Για τετοιες περιπτωσεις, ναι, το να πρεπει να κανεις εγγραφη ειναι ενας μικρος, αλλα υπολογισιμος μπελας. Δεν με απασχολει η ανωνυμια μου, το όποιο 'προβλημα' ειναι η διαδικασια

Τα Blogs παλι, δεν εχουν θεμα το σχηματισμο παρεας, οποτε η ανωνυμια ειναι ενα δικαιωμα
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 05-11-07, 14:28
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-03-18 00:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
θελω απλα να κανω μια περαστικη ερωτηση και να φυγω
Μπορείς να φτιάξεις ένα μόνιμο άχρηστο email, πχ στο hotmail ή ακόμα και προσωρινό για λίγες μέρες, γράφεσαι με τυχαίο όνομα (πχ t3mp0rary), κάνεις την ερώτηση και μετά το ξεχνάς. Έτσι δε χρειάζεται να θυμάσαι και passwords
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 25-11-07, 13:33
Το avatar του χρήστη sosna
sosna Ο χρήστης sosna δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 24-01-10 23:40
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
εγώ πάλι μπαίνω αρχικά διαβάζω αρκετά (για κανά 2 εβδομάδες) κ αν δώ οτι μου αρέσει το όλο σύνολο γράφομαι.

πάντως σε άλλα fora όπως προείπε κ ο Gildor είναι κάπως ενοχλητικό να χρειάζεται να κάνεις εγγραφή για μία κ μόνο ερώτηση(η διαδικκασία μπορεί να μην είναι χρονοβάρα παρόλαυτα κάποιες φορές είναι βαρετή)
__________________
LAMIA-WORLD.GR
Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 25-11-07, 17:51
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
................Αυτό το μαύρο χάλι των bloggers, που σχολιάζει ο καθένας ανώνυμα για τα πάντα, είναι απαράδεκτο.

Όταν δεν έχουν την τόλμη να μιλήσουν επώνυμα, να μην το κάνουν.

Δεν θα γραφόμουν σε αμφιβόλου ποιότητας forum ή αλλού. Γράφτηκα στην acrobase.gr, αφού για ένα μήνα τουλάχιστον, διάβαζα μηνύματα της και απολάμβανα το στυλ της παρέας που έχουν καταφέρει να δημιουργήσουν εδώ, εξαιρετικά σοβαροί και αξιόλογοι άνθρωποι.
Η αλήθεια βρίσκεται στα πιο πάνω και σε αυτο που λέει ο Gildor.Παράδοση χωρίς ανανεωση ειναι...μουσείο, ανανεωση χωρίς παραδοση ειναι "θανατος".

Η Βαση πρέπει να μεινει ζωντανη.....ούτε Μουσειο ούτε Νεκροταφείο

Και οφείλουμε όλοι να κανουμε σκεψεις...Στέλιο, αρχίζεις.....
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 25-11-07, 18:04
Το avatar του χρήστη Cyberpunk
Cyberpunk Ο χρήστης Cyberpunk δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-17 19:18
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Btw, http://www.bugmenot.com και τέρμα η ταλαιπωρία με Mails, κλπ
__________________
μη πσικ ήνγκλαντ βέρη μπεστ
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 26-11-07, 21:22
Φίλος
Guest
 

Γιατί;

Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν διάβασες για ποιές περιπτώσεις μίλησα. Ειπα οτι στα περισσοτερα φορουμ ΔΕΝ ενδιαφερομαι να γινω μελος μιας παρεας οποτε δεν με θεωρω αναγκασμενο να πρεπει να γραφτω... θελω απλα να κανω μια περαστικη ερωτηση και να φυγω
Η AcroBase απ όσο ξέρω δίνει αυτή την δυνατότητα.
Εγώ για παράδειγμα είμαι φίλος της από τα παλιά, στην παλιά θρυλική BBS, αλλά και στην σημερινή.

Τις πιο πολλές φορές, λόγω ασφυκτικής πίσεσης, δεν τολμώ να κάνω login, έτσι και πιάσουμε και την πάρλα με κανένα page, έχω καταστραφεί. Έτσι διαβάζω καθημερινά τα μηνύματα.

Η AcroBase σοφά προσφέρει αυτή την δυνατότητα, ακόμα και μιας απάντησης.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 27-11-07, 11:08
Το avatar του χρήστη Liria
Liria Ο χρήστης Liria δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 04-06-17 23:47
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
[QUOTE=Φίλος;120047]Η
Τις πιο πολλές φορές, λόγω ασφυκτικής πίσεσης, δεν τολμώ να κάνω login, έτσι και πιάσουμε και την πάρλα με κανένα page, έχω καταστραφεί. Έτσι διαβάζω καθημερινά τα μηνύματα. UOTE]

Πρέπει να ομολογήσω οτι κι εγώ το κάνω αυτό μερικές φορές. Από τη μια λαχταράω να ανταλλάξω έστω και δυό περαστικές κουβέντες κι από την άλλη ξέρω οτι θα κολλήσω για ώρες. Έτσι περιορίζομαι να παρακολουθώ κλεφτά. Όσο για τους μη εγγεγραμμένους, αφού έχουν τη δυνατότητα που τους προσφέρεται, να γράψουν, γιατί να μπουν στη διαδικασία; Διαβάζουν όσα τυχόν τους ενδιαφέρουν και αυτό είναι όλο. Νομίζω οτι αποφασίζεις μια εγγραφή όταν συνειδητά σκοπεύεις να συμμετάσχεις. Άλλωστε, πόσοι από τους εγγεγραμένους μπαίνουν συχνά; Αν δούμε ημερομηνίες εγγραφής και συχνότητα μηνυμάτων ή τελευταίες εμφανίσεις, καταλήγουμε οτι υπάρχει ένας μικρός κι ένας μεγάλος δακτύλιος συμμετοχής.
__________________
Λέω να βγω για Τζόκερ!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 10-12-07, 11:03
nobody
Guest
 

Δεν έχω εγγραφεί μέλος και δε σκοπεύω να το πράξω αυτό για τους εξής απλούς, απλούστατους λόγους:
- Όταν δεν ειμαι μέλος μπορώ να πάρω αυτό που θέλω χωρίς να έχω κάποια υποχρέωση (να απαντήσω σε θέμα ή σε απάντηση χρήστη).Διαβαζω αυτά που με ενδιαφέρουν και αυτό ειναι όλο.
- Η συμπεριφόρα των χρηστών ήταν οριακά παραδεκτή (χαρακτηρίστηκα ματάκιας!?!?!?)
- Όταν απάντησα ο άνθρωπος που "φίλτραρε" την απάντηση μου δεν την δημοσίευσε.
- Η βαση από όσο την έχω διαβάσει (ειμαι "ματακιας" όπως θα λέγανε κάποιοι φιλόξενοι αρκετο καιρο, περίπου ένα χρόνο+) δεν ειναι το μέρος που θα μπορούσαν να ακουστούν όλες οι απόψεις.Εδω έγραψα για το κατεβασμα των διακοπτών και ο "διωγμός" ήταν απλά απαράδεκτος.
- Από τις απαντήσεις δεν βγαίνει η ουσία αφού ο καθένας διαλέγει ενα μικρό - ελαχιστο κομματι της απάντησης για να απαντήσει και η απάντηση ειναι ασχετη με το κυρίως θέμα.

Υπάρχουν και άλλα σημεία που θα μπορούσα να θίξω.Ότι γράφω το γράφω για το γαμώτο και μόνο μιας και δεν πιστεύω ότι θα δημοσίευτει η απάντηση αυτή.

Τουλάχιστον αν κάποιος νοιάζεται πραγματικά γιατι κάποιος δεν εγγραφεται και δεν απαντάει στα θέματα ίσως ενδιαφερθεί.

Φιλικά

Βασίλης Π.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 10-12-07, 11:56
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Όταν δεν ειμαι μέλος μπορώ να πάρω αυτό που θέλω χωρίς να έχω κάποια υποχρέωση (να απαντήσω σε θέμα ή σε απάντηση χρήστη).Διαβαζω αυτά που με ενδιαφέρουν και αυτό ειναι όλο.
Δεν υπάρχει κάποια "υποχρέωση". Δεν έχουμε κάποιο ratio σε αυτό το forum το οποίο να σε αναγκάζει να γράψεις.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Η συμπεριφόρα των χρηστών ήταν οριακά παραδεκτή (χαρακτηρίστηκα ματάκιας!?!?!?)
Νιε... Από τον πλακατζή της βάσης...
Το θέμα αυτό ξεκίνησε από άλλη ιστορία. Για το αν πρέπει τα "πεταχτά" να είναι προσβάσιμα σε μη εγγεγραμένους χρήστες. Τα πεταχτά είναι κάτι σαν chat και κατά καιρούς "λογοκρίνονται" γιατί μπορεί να τα βλέπει κάποιος μη εγγεγραμένος.


Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Όταν απάντησα ο άνθρωπος που "φίλτραρε" την απάντηση μου δεν την δημοσίευσε.
Για αυτό δεν γνωρίζω. Μήπως ήταν πολύ επιθετικό το μήνυμα; Αν είσουν εγγεγραμένος θα είχε περισσότερες πιθανότητες να δημοσιευθεί η απάντησή σου.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Η βαση από όσο την έχω διαβάσει (ειμαι "ματακιας" όπως θα λέγανε κάποιοι φιλόξενοι αρκετο καιρο, περίπου ένα χρόνο+) δεν ειναι το μέρος που θα μπορούσαν να ακουστούν όλες οι απόψεις.Εδω έγραψα για το κατεβασμα των διακοπτών και ο "διωγμός" ήταν απλά απαράδεκτος.
Διωγμός;
Νομίζω ότι το μόνο που είπαμε είναι ότι το να κατεβάσουμε τους διακόπτες είναι άσκοπο. Πρακτικά η ΔΕΗ ούτε που θα το καταλάβει.
Εγώ μάλιστα μίλησα και με νούμερα.


Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων

- Από τις απαντήσεις δεν βγαίνει η ουσία αφού ο καθένας διαλέγει ενα μικρό - ελαχιστο κομματι της απάντησης για να απαντήσει και η απάντηση ειναι ασχετη με το κυρίως θέμα.
Μπορείς να γίνεις πιό συγκεκριμένος; Κάπου σε έχασα εδώ.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχουν και άλλα σημεία που θα μπορούσα να θίξω.Ότι γράφω το γράφω για το γαμώτο και μόνο μιας και δεν πιστεύω ότι θα δημοσίευτει η απάντηση αυτή.
Βρε, εσύ καλά κάνεις... Βέβαια από ότι βλέπεις η απάντησή σου δημοσιεύθηκε.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων


Τουλάχιστον αν κάποιος νοιάζεται πραγματικά γιατι κάποιος δεν εγγραφεται και δεν απαντάει στα θέματα ίσως ενδιαφερθεί.

Φιλικά

Βασίλης Π.
Όλοι νοιαζόμαστε.
Φιλικά Μιχάλης
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 10-12-07, 12:06
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Πριν σου απαντήσω, να δηλώσω με σαφήνεια τα εξής :

Δώσαμε κατ΄ εξαίρεση, το δικαίωμα να γράψει κάποιος επισκέπτης μας, μη μέλος, ένα μήνυμα, σαν απάντηση ή σαν ερώτηση.

Δεν είπαμε πουθενά ότι θα κάνουμε και διάλογο έτσι.

Αυτό για να μην υπάρχουν παρανοήσεις στην συνέχεια.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Όταν δεν ειμαι μέλος μπορώ να πάρω αυτό που θέλω χωρίς να έχω κάποια υποχρέωση (να απαντήσω σε θέμα ή σε απάντηση χρήστη).Διαβαζω αυτά που με ενδιαφέρουν και αυτό ειναι όλο.
Για τους ίδιους λόγους και εμείς με την σειρά μας, δεν έχουμε καμιά υποχρέωση, να κάνουμε διάλογο με "αγνώστους". Δεν πιστεύω να έχεις την απαίτηση να έχεις μόνο εσύ το δικαίωμα να μην έχεις υποχρέωση. Το έχουμε και εμείς.

- Η συμπεριφόρα των χρηστών ήταν οριακά παραδεκτή (χαρακτηρίστηκα ματάκιας!?!?!?)
Ο χρήστης το μέλος μας, έχει δικαίωμα να εκφράσει την άποψη του. Η θέση της AcroBase είναι, ότι όλοι είναι ευπρόσδεκτοι, όλοι μας τιμούν με την παρουσία τους.
Γιατί αναφέρεσαι σ' αυτά που είπε ένα μέλος μας και όχι στις θέσεις του Forum;

- Όταν απάντησα ο άνθρωπος που "φίλτραρε" την απάντηση μου δεν την δημοσίευσε.
Νομίζω ότι σου απάντηση πιο πάνω. Να το ξαναπώ λοιπόν. Δώσαμε το δικαίωμα της υποβολής από τους επισκέπτες μας, μιας ερώτησης και μιας απάντησης. Μίας, δεν είπαμε πουθενά ότι θα κάνουμε διάλογο. Έκανες κατάχρηση αυτού του δικαιώματος και ήταν λογικό αυτό κάπου να σταματήσει. Το φιλτράρισμα πες το σε άλλους, όχι σε εμάς. Αν έχεις το θάρρος της γνώμης σου, πες το επώνυμα, όχι κρυμένος πίσω από ένα παραβάν. Καθαρά λόγια στα ίσα. Να μας βλέπεις και να σε βλέπουμε στα μάτια. Καθαρές κουβέντες, αντρίκειες.

- Η βαση από όσο την έχω διαβάσει (ειμαι "ματακιας" όπως θα λέγανε κάποιοι φιλόξενοι αρκετο καιρο, περίπου ένα χρόνο+) δεν ειναι το μέρος που θα μπορούσαν να ακουστούν όλες οι απόψεις.Εδω έγραψα για το κατεβασμα των διακοπτών και ο "διωγμός" ήταν απλά απαράδεκτος.
Επαναλαμβάνεσαι. Είπαμε καθαρά λόγια, μια άποψη από μη μέλη ναι, διάλογο όχι. Τελεία και παύλα.
Για ποιον διωγμό μιλάς; Έκανες κατάχρηση του δικαιώματος που σου παρέχει η AcroBase και το χειρότερο φίλε είναι ότι είσαι και μέλος αυτού του χώρου και απλά δεν έχεις το θάρρος να εκφράσεις επώνυμα τις απόψεις σου.
Αν θέλεις να απαντήσεις στο θέμα αυτό θα το κάνεις επώνυμα, το κρυφτούλι σου τελείωσε.

- Από τις απαντήσεις δεν βγαίνει η ουσία αφού ο καθένας διαλέγει ενα μικρό - ελαχιστο κομματι της απάντησης για να απαντήσει και η απάντηση ειναι ασχετη με το κυρίως θέμα.
Ελπίζω οι απαντήσεις μου στο μήνυμα αυτό να μην θεωρηθούν "ελάχιστο κομμάτι απάντησης" Δεν το συνηθίζω αλλά σου απαντώ πρόταση με quote, για να μην πάθεις πάλι κανένα σοκ, "ιεράς αγανάκτησης".
Για να σοβαρευτούμε, είναι αδύνατον τεχνικά, πολλές φορές να απαντήσουμε σε όλο το εύρος ενός μηνύματος. Θέλει πάρα πολύ χρόνο για να δοθεί μια ολοκληρωμένη απάντηση.

Υπάρχουν και άλλα σημεία που θα μπορούσα να θίξω.Ότι γράφω το γράφω για το γαμώτο και μόνο μιας και δεν πιστεύω ότι θα δημοσίευτει η απάντηση αυτή.
Αυτό να μην το ξαναγράψεις :-) Με έριξες, και είπα να σου κάνω έκπληξη και να σου απαντήσω....

Τουλάχιστον αν κάποιος νοιάζεται πραγματικά γιατι κάποιος δεν εγγραφεται και δεν απαντάει στα θέματα ίσως ενδιαφερθεί..
Τώρα πιστεύεις στα σοβαρά ότι μας είπες τους λόγους που δεν έχεις γραφτεί; Να με συγχωρείς αλλά δεν κατάλαβα τους λόγους. Μόνος σου είπες τον βασικό λόγο που δεν γράφεσαι, να στον ξαναθυμίσω :

Όταν δεν ειμαι μέλος μπορώ να πάρω αυτό που θέλω χωρίς να έχω κάποια υποχρέωση
Δηλαδή αν κλειδώσουμε τα clubs θα γραφτείς για να τα διαβάζεις; Αυτό δεν θα γίνει, ο χώρος αυτός θα είναι ελεύθερος για όλους, για όσους θέλουν να είναι μέλη και για όσους θέλουν να είναι επισκέπτες. Η έκφραση 'ματάκιας΄δεν μας εκφράζει, δεν εκφράζει κανέναν διαχειριστή αυτού του χώρου. Εγώ χαίρομαι το ίδιο για τα μέλη και για τους επισκέπτες και θεωρώ ότι μας τιμούν με την παρουσία τους.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 22-05-09, 21:18
εγγεγραμμένος
Guest
 

Ένα γιατί, πολλά επειδή.

Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως απλά την έχουν διαβάσει όλοι οι ακροβασίτες, και απλά δεν έχουν λόγο να ψηφίσουν ή να απαντήσουν;
Σας διάβασα όλους προσεκτικά, και παρατήρησα οτι απαντήσατε οι εγγεγραμμένοι για λογαριασμό των υπολοίπων. Λέει τίποτα η πιθανότητα να μην υπάρχει αρκετός χρόνος; Λέει τίποτα να ενδιαφέρεται κάποιος αλλά οι ρυθμοί του να λειτουργούν απαγορευτικά στο να καθίσει να γράψει, να απαντήσει, να αναρτήσει, να εμπλακεί;
Προσωπικά, γράφτηκα κάποτε με πολύ κέφι. Στην πορεία άλλαξαν τα δεδομένα και περιορίζομαι στο να παρακολουθώ "απ' εξω", διότι αν κάνω την αρχή να χτυπήσω είσοδο, τότε θα μένουν πίσω, άλλες υποχρεώσεις.
Άλλος λόγος επίσης, είναι όχι οτι παρακολουθούνται οι σκέψεις σου, αλλά ότι παρακολουθούνται οι κινήσεις σου. (Πότε μπήκες, πού απάντησες, τί ώρα ασχολήθηκες μ' αυτό αντί ν' ασχοληθείς μ' εκείνο, κ.λ.π.). Έτσι, περνάς στους παρατηρητές και χαμογελάς. Καλό βράδυ φίλοι.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 22-05-09, 23:08
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
καλησπερα φιλτατη...καιρο ειχα να σε δω...

__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 09-07-09, 20:10
Blanket
Guest
 

Red face Για ποιό λόγο θα δισταζατε.......

Απο τον φόβο μη με ...διαγράψουν.
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 24-10-11, 17:19
Το avatar του χρήστη TASOS131313
TASOS131313 Ο χρήστης TASOS131313 δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 24-02-24 15:31
Φύλο: Άντρας
[Το μήνυμα διαγράφηκε από το χρήστη]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TASOS131313 : 04-01-22 στις 20:04
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην TASOS131313 για αυτό το μήνυμα:
Easty (24-10-11)
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:56.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.