Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Άνθρωπος και Κοινωνία > Ανθρώπινες Σχέσεις και Συναισθήματα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-09-09, 18:43
yin yan angel Ο χρήστης yin yan angel δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 15-09-09 16:06
Question Ο άνθρωπος και οι υπερδυνάμεις του

Γεια σας δεν ήξερα που να κάνω μια τετια ερώτηση και την κάνω εδώ ! έχει αποδηχτεί ότι είμαι παιδί indigo ( ο όρος indigo εξηγείται από
το ακολουθούμενο σύνδεσμο / link: http://www.skepdic.gr/Entries/Iota/indigo.htm ) έχω γονείς οι οπίοι από μία συζήτηση που είχα στον καθένα τους ξεχωριστά συνειδητοποίησα ότι έχουν μια μη και τόσο αναπτυγμένη υπερδιέσθηση π.χ.: ο πατέρας μου είναι ηλεκτρολόγος - ψυχτικός πολλές φορές έχει τύχει να τον καλέσουν για μία βλάβη και βλέπει μπροστά του ένα ανταλλακτικό και να μην το παίρνει αλλά αυτό το ανταλλακτικό τυχαίνει να χρειάζεται στην βλάβη ή σκέφτεται να μην πάει από κάποιον δρόμο γιατί μπορεί να έχει κίνηση αλλά πάει από τον δρόμο και όντος έχει κίνηση αυτά και άλλα η μητέρα μου ότι λέει γίνεται εκτός αν πει να κερδίσουμε το λαχείο εγώ πάλι νιώθω ότι έχω μία ιδιαίτερη δύναμή άλλα δεν ξέρω πώς να την " εκπαιδεύσω " πώς να την εξασκήσω ........ παρακαλώ δώστε ιδαίες πείτε ακόμα και για mentalism , black magic ή καλύτερά θα προτιμούσα την white magic .... ή οτιδήποτε άλλο σχετικά με την εκπαιδεύσει ευχαριστώ πολύ ! SuperNtural !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yin yan angel : 13-09-09 στις 18:46
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 13-09-09, 19:58
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Με ποια στοιχεία έχεις καταλάβει, ότι είσαι παιδί ... indigo;

Πολλές φορές υπερκτιμάμε τις δυνατότητες μας και αυτό μας στερεί την δυνατότητα να προσγειωθούμε και να δούμε αυτό που πραγματικά μπορούμε να κάνουμε.

Δεν υπάρχει μαύρη μαγεία, δεν υπάρχει άσπρη μαγεία, δεν υπάρχει μαγεία, τρικ και παραισθήσεις υπάρχουν, για τους αφελείς. Μην αφήσεις μια λάθος εκτίμηση, να σε οδηγήσουν σε δρόμους που δεν τους ξέρεις.

Ο μόνος δρόμος είναι ή μάθηση και η γνώση, με ότι ασχοληθείς και αν είσαι διορατικός, θα τα καταφέρεις.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Xenios για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #3  
Παλιά 13-09-09, 21:36
Το avatar του χρήστη purple anemone
purple anemone Ο χρήστης purple anemone δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Indigos είναι η πρώτη γενιά χαρισματικών ανθρώπων - γιατί υπάρχει και η νεώτερη που είναι τα crystals - που έχουν έρθει στον κόσμο για να διαδώσουν το καλό.
Κάποιοι μπορεί να μην το καταλάβουν ποτέ, κάποιοι ναι, και κάποιοι μπορεί να το νομίζουν αλλά να μην είναι.
Άσε τη μαγεία κατά μέρος, συνέχισε τη ζωή σου απλά, επικεντρώσου στο καλό και η ζωή μόνη της θα σου δώσει τις ευκαιρίες να διαπιστώσεις την ταυτότητά σου και να διαδώσεις απλώχερα την αγάπη γύρω σου.
__________________
Δε χάνεται η ελπίδα τελευταία... Τελευταία χάνεται η ψυχή όταν χάσει την ελπίδα της...
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην purple anemone για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #4  
Παλιά 13-09-09, 21:43
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 21:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
μπορείς να μου στείλεις pm. έχει αποδειχτεί ότι είμαι και εγώ παιδί indigo . οι γονείς μου έχουν μια ιδιαίτερη διαίσθησή. όταν κάποιος μπαίνει στο μαγαζί μας να αγοράσει κρασί ξέρουν από πριν τι κρασί θέλει τις περισσότερες φορές και εγώ όποτε βιάζομαι να πάω κάπου με το αυτοκίνητο και σκέφτομαι ότι θα πετύχω σκουπιδιάρικο μπροστά μου συμβαίνει πάντα αυτό.
Νομίζω ότι πρέπει να οργανωθούμε και να αξιοποιήσουμε αυτές τις δυνάμεις μας για το καλό του κόσμου.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην amigos για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #5  
Παλιά 13-09-09, 22:08
Το avatar του χρήστη Chressida
Chressida Ο χρήστης Chressida δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 18-07-14 10:45
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από purple anemone Εμφάνιση μηνυμάτων
Indigos είναι η πρώτη γενιά χαρισματικών ανθρώπων - γιατί υπάρχει και η νεώτερη που είναι τα crystals - που έχουν έρθει στον κόσμο για να διαδώσουν το καλό.
Κάποιοι μπορεί να μην το καταλάβουν ποτέ, κάποιοι ναι, και κάποιοι μπορεί να το νομίζουν αλλά να μην είναι.


Αρχική Δημοσίευση από amigos
μπορείς να μου στείλεις pm. έχει αποδειχτεί ότι είμαι και εγώ παιδί indigo . οι γονείς μου έχουν μια ιδιαίτερη διαίσθησή. όταν κάποιος μπαίνει στο μαγαζί μας να αγοράσει κρασί ξέρουν από πριν τι κρασί θέλει τις περισσότερες φορές και εγώ όποτε βιάζομαι να πάω κάπου με το αυτοκίνητο και σκέφτομαι ότι θα πετύχω σκουπιδιάρικο μπροστά μου συμβαίνει πάντα αυτό.
Νομίζω ότι πρέπει να οργανωθούμε και να αξιοποιήσουμε αυτές τις δυνάμεις μας για το καλό του κόσμου.

Μα τι λέτε; Μήπως είμαι σε λάθος φόρουμ;
__________________
Vis Imaginativa
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Chressida για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #6  
Παλιά 13-09-09, 22:16
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Χθες 19:41
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από amigos Εμφάνιση μηνυμάτων
μπορείς να μου στείλεις pm. έχει αποδειχτεί ότι είμαι και εγώ παιδί indigo . οι γονείς μου έχουν μια ιδιαίτερη διαίσθησή. όταν κάποιος μπαίνει στο μαγαζί μας να αγοράσει κρασί ξέρουν από πριν τι κρασί θέλει τις περισσότερες φορές και εγώ όποτε βιάζομαι να πάω κάπου με το αυτοκίνητο και σκέφτομαι ότι θα πετύχω σκουπιδιάρικο μπροστά μου συμβαίνει πάντα αυτό.
Νομίζω ότι πρέπει να οργανωθούμε και να αξιοποιήσουμε αυτές τις δυνάμεις μας για το καλό του κόσμου.
Ψιτ! ...αυτά τα ξέρει ο Χαραδρα-βδέλλας;
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην pazo για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #7  
Παλιά 13-09-09, 23:16
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εγω θα σου πω φιλε μου μη λαμβανεις ως κοσμοθεωρια κατι που δεν αποδεχεται η επιστημη και/ή καποια επισημη θρησκεια.

Ειναι δελεαστικη η σκεψη οτι μπορει να ειμαστε χαρισματικοί στυλ X-men και οτι γεννηθηκαμε για ενα σκοπο αλλα μη αφηνεις αυτο να σε αποσπα απο την πραγματικοτητα. Ειναι δελεαστικη και η σκεψη των υπεδυναμεων. Την πατησαμε στην αρχη με το μηλο, την πατησαμε και μετα με τον Πυργο της Βαβελ.

Ουτε σχολη οπως του Ξαβιέ υπάρχει ούτε η Oracle του Ματριξ που ψαχνει τον Εκλεκτό, ουτε θα ερθει ο Χαγκριντ να σε παει στο Hogwarts για να σε "εκπαιδεύσουν". Και αν υπαρχουν, δεν ειναι κατι που θα εμπιστευομουν

Και μη ασχοληθεις με μαγεια γιατι θα θυμωσουν τα αγγελακια.
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 14-09-09 στις 12:28
Απάντηση με παράθεση
The Following 3 Users Say Thank You to Gildor For This Useful Post:
fifi (14-09-09), Xenios (14-09-09), yin yan angel (14-09-09)
  #8  
Παλιά 14-09-09, 07:01
Το avatar του χρήστη fifi
fifi Ο χρήστης fifi δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-01-24 16:01
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από yin yan angel Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας δεν ήξερα που να κάνω μια τετια ερώτηση και την κάνω εδώ ! έχει αποδηχτεί ότι είμαι παιδί indigo ( ο όρος indigo εξηγείται από
το ακολουθούμενο σύνδεσμο / link: http://www.skepdic.gr/Entries/Iota/indigo.htm ) έχω γονείς οι οπίοι από μία συζήτηση που είχα στον καθένα τους ξεχωριστά συνειδητοποίησα ότι έχουν μια μη και τόσο αναπτυγμενη υπερδιέσθηση π.χ.: ο πατέρας μου είναι ηλεκτρολόγος - ψυχτικός πολλές φορές έχει τύχει να τον καλέσουν για μία βλάβη και βλέπει μπροστά του ένα ανταλλακτικό και να μην το παίρνει αλλά αυτό το ανταλλακτικό τυχαίνει να χρειάζεται στην βλάβη ή σκέφτεται να μην πάει από κάποιον δρόμο γιατί μπορεί να έχει κίνηση αλλά πάει από τον δρόμο και όντος έχει κίνηση αυτά και άλλα η μητέρα μου ότι λέει γίνεται εκτός αν πει να κερδίσουμε το λαχείο εγώ πάλι νιώθω ότι έχω μία ιδιαίτερη δύναμή άλλα δεν ξέρω πώς να την " εκπαιδεύσω " πώς να την εξασκήσω ........ παρακαλώ δώστε ιδαίες πείτε ακόμα και για mentalism , black magic ή καλύτερά θα προτιμούσα την white magic .... ή οτιδήποτε άλλο σχετικά με την εκπαιδεύσει ευχαριστώ πολύ ! SuperNtural !

Θα πρότεινα για αρχή να εκπαιδευτείς λίγο στην ορθογραφία σου ......
__________________
...When there's nothing left to burn, you have to set yourself on fire....
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην fifi για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #9  
Παλιά 14-09-09, 13:33
Το avatar του χρήστη μαρια ψαθα
μαρια ψαθα Ο χρήστης μαρια ψαθα δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 06-03-12 08:59
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από yin yan angel Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας δεν ήξερα που να κάνω μια τετια ερώτηση και την κάνω εδώ ! έχει αποδηχτεί ότι είμαι παιδί indigo ( ο όρος indigo εξηγείται από
το ακολουθούμενο σύνδεσμο / link: http://www.skepdic.gr/Entries/Iota/indigo.htm ) έχω γονείς οι οπίοι από μία συζήτηση που είχα στον καθένα τους ξεχωριστά συνειδητοποίησα ότι έχουν μια μη και τόσο αναπτυγμένη υπερδιέσθηση π.χ.: ο πατέρας μου είναι ηλεκτρολόγος - ψυχτικός πολλές φορές έχει τύχει να τον καλέσουν για μία βλάβη και βλέπει μπροστά του ένα ανταλλακτικό και να μην το παίρνει αλλά αυτό το ανταλλακτικό τυχαίνει να χρειάζεται στην βλάβη ή σκέφτεται να μην πάει από κάποιον δρόμο γιατί μπορεί να έχει κίνηση αλλά πάει από τον δρόμο και όντος έχει κίνηση αυτά και άλλα η μητέρα μου ότι λέει γίνεται εκτός αν πει να κερδίσουμε το λαχείο εγώ πάλι νιώθω ότι έχω μία ιδιαίτερη δύναμή άλλα δεν ξέρω πώς να την " εκπαιδεύσω " πώς να την εξασκήσω ........ παρακαλώ δώστε ιδαίες πείτε ακόμα και για mentalism , black magic ή καλύτερά θα προτιμούσα την white magic .... ή οτιδήποτε άλλο σχετικά με την εκπαιδεύσει ευχαριστώ πολύ ! SuperNtural !
Πραματικά όπως είπε και ο Gildor, είναι πολύ δελεαστικό να πιστεύουμε ότι είμαστε " κάτι " παραπάνω . . .
Καταρχήν θα σου πρότεινα΄, να αφήσεις τις εικασίες περί υπερδυνάμεων και να προσηλωθείς στο εδώ κ στο τώρα .
Ότιδήποτε κι αν επιλέξεις να κάνεις στη ζωή σου είτε είσαι παιδί θαύμα είτε όχι αν το αγαπήσεις θα αποδειχτείς χαρισματικός εκεί

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει σώνει και ντέ , να εξασκηθείς σε κάτι που δεν ξέρεις καλά καλά αν το έχεις !

Πιθανότατα , έχεις στερέψει από ενδιαφέροντα . . για αυτό βγές έξω , κάνε φίλους , διασκέδασε και άσε τις υπερδυνάμεις για τα κομικς .

Η ζωή φίλε μου , είναι από μόνη της μία υπερδύναμη κι αν ξέρεις να τη ζήσεις θα μάθεις και όλες τις μαγείες της !

Εναλλακτικά . . μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή στο ριάλιτι του Γκέλερ και επιπροσθέτως να μου πείς και τους αριθμούς του επόμενου τζακ ποτ . Θα το εκτιμήσω .

Φιλικά
Μ . Ψ
__________________
Άν το σκεφτείς πολύ θα τρελαθείς . . . αν το ζήσεις θα πιάσεις ουρανό ! ! !
Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to μαρια ψαθα For This Useful Post:
Archmage (14-09-09), yin yan angel (14-09-09)
  #10  
Παλιά 14-09-09, 17:55
yin yan angel Ο χρήστης yin yan angel δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 15-09-09 16:06
1ον αποδείχτηκε πως είμαι indigo από τα παρακάτω δεδομένα: από 11-12 μηνών είχα ολοκλήρωσή την ομιλία μου και 1,5 χρονών περίπου μίλαγα με μεγαλύτερους μου επίσης κάπου στα 4 χρόνια μου οι γονείς μου με πήγαν σε έναν ψυχολόγο επειδή μιλούσα για διάστημα τους έλεγα ότι έχω έρθει για να αναπτύξω την τέχνη των ηλεκτρονικών συσκευών για να είναι παρόμοια με του διαστήματος έτσι ώστε να μπορούμε να αποικίσουμε και σε άλλους πλανήτες...αυτός είναι ο στόχος μου και μακάρι να είμαι εγώ αυτός που θα το πετύχει...τέλος πάντων ο ψυχίατρος μετά απο μια σειρά απο test ανακοίνωσε στους γονείς μου ότι είμαι indigo.... ( έχω αρκετές δυνατότητες πάνω στους υπολογιστές και ξέρω σχεδόν το κάθε μηχάνημα πως λειτουργεί και χωρίς να έχω εγχειρίδιο )

2ον δεν υπάρχει μόνο η γενιά crystal yparxei και η rainbow άλλα και η gold η χρήση γενιά παιδιών που θα είναι γεννημένα λίγα χρόνια πριν την ολοκληρωτική κρίση του ανθρώπινου πληθυσμού που σύμφωνα με κάμπια αρχεία μου πρώτα θα μολυνθούμε μετά θα πλημμυρίσουμε μετά θα κριθούμε μετά θα μεταλλαχτούμε σε άλλο είδος και στο τέλος θα σωθούν οι εκλεκτοί και τότε ο ήλιος θα κάνει μια έκρηξη supernova θα γίνει κόκκινος γίγαντας και στο τέλος ένας λευκός νάνος αλλά μέχρι τότε θα έχουμε μεταψυχοθεί χιλιάδες φορές ίσος και εκατομμύριον φορές έχουμε χρόνο μέχρι τότε να γίνουμε καλύτερη και σπουδαιότεροι ψυχικά μην αναχώνεστε ά! και το ηλιακό μας σύστημα πρέπει να καταστραφεί για να προχωρήσουμε και να ανακαλύψουμε και άλλες διάστασης που ως ανθρώπινοι μορφή δεν έχουμε ανακάλυψή !

συνεχίζουμε !

3ον φίλε με το συμπάθιο κιόλας άλλα αφού πιστεύεις στην θρησκεία θα πιστεύεις και στον θεό αλλά το bigban που έγινε ουσιαστικά είναι το ότι ο θεός είπε ..... άπλα μετά απο χιλιάδες συγκρούσεις αναπτύχθηκε και ο γαλαξίας μας άλλα και εμείς αλλά να ξέρεις πως ένας Έλληνας θα κάνει την διάφορα μιας και οι Έλληνες είναι οι εκλεκτοί ! και αν μπορείς απόδειξε μου τα κόλπα του Έλληνα με το όνομα Σαραντάκος ή αλλιώς Kris Angel ... τα κόλπα του υπάρχουν στο youtube περπατάει πάνω στο νερό και πετάει πάνω απο κτήρια και να ξέρεις ότι η θρησκεία με την επιστήμη είναι εχθροί βλέπε Illuminati ! δεν μπορούμε όλα να τα εξηγήσουμε γιατί αν μπορούσαμε δεν θα είχε νόημα η ζωή !

4ον η ορθογραφία μου βασίζετε πάνω στο λεξικό του acrobase γιατί είναι βολικό μιας και έχω συνηθίσει να γράφω σε λατινική γραφή που δεν έχει ορθογραφικά όταν καταλαβαίνεις ελληνικά...........

5ον και τελευταίον

α) όταν σε χτυπάει ένα αρκετά μεγάλο φορτίο ηλ. ρεύματος στα 5-6 χρόνια σου και σώνεσαι.... όταν σε νευριάζουν οι γονείς σου στα 7-8 χρόνια και ένας τεράστιος αέρας έρχεται και τους αναστατώνει διαλύοντας πράγματά όπως κάποια ποτήρια και βάζα η μια βροχερή μέρα σου την σπάει ο μεγάλος αδερφός σου που είναι απο άλλο πάτερα και δεν μπορείς να κάνεις κάτι γιατί είναι 20 χρόνια μεγαλύτερος και χτυπάει ένας κεραυνός το μπαλκόνι τότε πιστεύεις ότι έχεις κόπιες δύναμής....

β) έχω αρκετούς και επιλεγμένους φίλους δεν θέλω και άλλους....... δεν πρόκειται να απορρίψω ένα τετιο χάρισμα .......

γ) όπως προ-είπα δεν υπάρχουμε μόνο εμείς και η γη μας απλά για τους ανθρώπους είναι το κατάλληλο μέρος ......

δ) έχω δηλώσει συμμετοχή και μακάρι να επιλέγω........ και όπως προ-είπα δεν προβλέπουμε τζακ ποτ.......




ελπίζω να σας κάλυψα !
φιλικά
! Νίκος SuperNtural !
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 14-09-09, 18:18
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αν είχες ειδικές δυνάμεις, ίσως να μπορούσες να συντάξεις καλύτερα ένα κείμενο, να προσέξεις για να γίνει κατανοητό.

Θα σου επαναλάβω, ότι αν νομίζεις ότι έχεις κάτι παραπάνω από τους άλλους, να το αποδείξεις σπουδάζοντας και μελετώντας. Με το να επικαλείσαι τις υπερδυνάμεις σου, απλά κλείνεις τα μάτια, στο μέλλον σου.

Όλα τα άλλα εμπεριέχουν ένα τεράστιο λανθασμένο εγώ.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Xenios για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #12  
Παλιά 14-09-09, 18:29
yin yan angel Ο χρήστης yin yan angel δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 15-09-09 16:06
όταν λες να συντάξω καλύτερα πόσο καλύτερά ? έξαλλου εδώ βρε κάλε μου admin δεν ήρθα να δώσω εξετάσεις.....επίσης δεν ξέρω τι να διαβάσω .... εκτός απο τα βιβλία και τα αρχεία που έχω που δεν μου λένε πως να κάνω καλύτερο το skil μου .....
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 14-09-09, 18:59
Το avatar του χρήστη fifi
fifi Ο χρήστης fifi δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-01-24 16:01
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από yin yan angel Εμφάνιση μηνυμάτων
εκτός απο τα βιβλία και τα αρχεία που έχω που δεν μου λένε πως να κάνω καλύτερο το skil μου .....

πήγαινε σε ένα Npc και κάντο Enchant με το Book Of Giants που θα πάρεις όταν γίνεις 3ed class Indigo .....


( Mόνο ο Archamage θα καταλάβει τι εννοώ xD )
__________________
...When there's nothing left to burn, you have to set yourself on fire....
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην fifi για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #14  
Παλιά 14-09-09, 19:33
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-18 23:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από fifi Εμφάνιση μηνυμάτων
πήγαινε σε ένα Npc και κάντο Enchant με το Book Of Giants που θα πάρεις όταν γίνεις 3ed class Indigo .....


( Mόνο ο Archmage θα καταλάβει τι εννοώ xD )
Εεεεε! Όχι τα μυστικά μας δημόσια!!!

άντε και το χω πάει στο +12 το stun shot... official pain...
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Archmage για αυτό το μήνυμα:
yin yan angel (14-09-09)
  #15  
Παλιά 14-09-09, 19:42
yin yan angel Ο χρήστης yin yan angel δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 15-09-09 16:06
L2 ?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:43.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.